Vaalitapahtuma Askola-areenalla su 11.10.

Askolan Kokoomus järjestää 11. lokakuuta klo 13-14 jäsenilleen ja ehdokkuudesta kiinnostuneille kuntavaalitilaisuuden Askola-areenalla (Linnankoskentie 61 Askola). Vieraaksi Askolaan saapuu Kokoomuksen puoluevaltuuston puheenjohtaja, Lapin vaalipiirin kansanedustaja Heikki Autto. Tule kuulemaan ajankohtaiset terveiset Arkadianmäeltä ja puoluejohdosta sekä kertomaan omat terveisesi.

Luvassa myös puhetta ensi kevään kuntavaaleista sekä Askolan ajankohtaisista asioista. Olet lämpimästi tervetullut tilaisuuteemme!

Mukana myös Uudenmaan Kokoomuksen vaalikoordinaattori Paavo Kähkönen, joka kertoo lyhyesti piirin vaalivalmistautumisesta.

Tavataan sunnuntaina! 😊

Askolan Kokoomus

Kategoria(t): Uutiset. Lisää kestolinkki kirjanmerkkeihisi.

Vastaa

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista.