Ari Forsberg Askolan elinvoimapäälliköksi

Askolan Kokoomuksen valtuutettu ja kunnanvaltuuston 2. varapuheenjohtaja Ari Forsberg on valittu Askolan kunnan elinvoimapäälliköksi. Tämän vuoksi hän luopuu kunnan tarkastuslautakunnan puheenjohtajuudesta. Askolan Kokoomus onnittelee Aria ja osaltaan tukee hänen tulevaa työtänsä kaikin tavoin.

Kategoria(t): Uutiset. Lisää kestolinkki kirjanmerkkeihisi.

1 Response to Ari Forsberg Askolan elinvoimapäälliköksi

  1. Ari Forsberg sanoo:

    Moi kaikille!

    Iso Kiitos tuesta. En itekseni selviydy tehtävästä, se nimittäin ei ole yhden miehen show! Yhdessä tehdään – yli puoluerajojenkin – meidän omasta kunnasta, Askolasta entistä elinvoimaisempi! Olen avannut facebook-sivut Elinvoimainen Askola, johon kaikki pääsevät liittymään. Siellä lisää infoa ja kerron myös tarkemmin niin työtehtävästäni kuin itsestänikin. Hyväntuulisesti Ari

Vastaa

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista.